UWAGA!!! UDZIELAMY ZDALNEJ POMOCY PRAWNEJ.

Kancelaria SENEKA w obronie pokrzywdzonych polisolokatami

Prawnicy Kancelarii SENEKA wśród szerokiego pola działalności w zakresie usług prawnych, świadczą również pomoc w obronie osób oszukanych przez instytucje oferujące polisolokaty. Mec. Artur Malinowski wskazał w wywiadzie udzielonym gazecie Dziennik Bałtycki na przypadek jednej z Klientek, która straciła kilka tysięcy złotych po podpisaniu polisolokaty: – Chciała zainwestować oszczędności, mając świadomość, że może ich potrzebować […]

Prawnicy Kancelarii SENEKA wśród szerokiego pola działalności w zakresie usług prawnych, świadczą również pomoc w obronie osób oszukanych przez instytucje oferujące polisolokaty. Mec. Artur Malinowski wskazał w wywiadzie udzielonym gazecie Dziennik Bałtycki na przypadek jednej z Klientek, która straciła kilka tysięcy złotych po podpisaniu polisolokaty:
Chciała zainwestować oszczędności, mając świadomość, że może ich potrzebować w związku z pojawiającymi się problemami ze zdrowiem. Kobieta straciła ponad 4 tys. zł na polisolokacie, która miała gwarantować bezpieczeństwo wpłaconych środków, a inwestowaną comiesięczną składkę znacznie obniżyły opłaty, o których nikt jej nie informował.
Dzięki zaangażowaniu mec. Malinowskiego sprawa znalazła swój finał w sądzie.
(źródło: Dziennik Bałtycki)

 

Facebook
Facebook
Twitter