Nasze dokonania

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Pomogliśmy wielu osobom zadłużonym pomyślnie przejść przez procedurę postępowania upadłościowego. Dzięki ogłoszonej upadłości konsumenckiej, nasi klienci dostali szansę na życie bez długów lub są na dobrej drodze do całkowitego oddłużenia. Zespół Kancelarii Prawnej Seneka zapewnia wsparcie i pomoc w podjęciu trudnych decyzji na drodze do umorzenia długów. Wypracowane przez nas rozwiązania pozwalają nam nieść pomoc osobom w trudnej sytuacji finansowej na terenie całego kraju.

Czytaj więcej

POMOC FRANKOWICZOM

Pomoc Frankowiczom to jedna z wiodących specjalizacji Kancelarii. Gdańsk to siedziba Kancelarii, lecz prowadzimy sprawy frankowe w całej Polsce. Pierwsze z kilkudziesięciu spraw sądowych zakończyły się wyrokiem korzystnym dla klientów. Unieważnienie umowy frankowej lub tzw. Odfrankowienie kredytu (zwrot nadpłaty-ok. 30%) to najczęściej zapadające wyroki.

Czytaj więcej

PRAWO RODZINNE/ALIMENTY

Z naszego wsparcia i pomocy skorzystali rodzice, którzy mieli trudności z egzekucją alimentów oraz nie byli w stanie samodzielnie ustalić kontaktów z dziećmi po rozstaniu. Świadczona przez nas pomoc prawna koncentruje się nie tylko na sporządzaniu pism i występowania przed sądami w sprawach rodzinnych,  ale także na wsparciu rodziców w podjęciu decyzji mających na celu dobro dzieci.

Czytaj więcej
Facebook
Facebook
Twitter