Oferta dla firm

Profesjonalizm

Doświadczenie

Wysoka skuteczność

Dedykowany zespół

Doskonale rozumiemy potrzeby firm oraz działalności gospodarczych. To właśnie dlatego, do każdej z nich podchodzimy w sposób indywidualny oferując profesjonalne działanie i wysoką skuteczność.
Alexander Skrzypiński
Założyciel kancelarii SENEKA
ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ
Alexander Skrzypiński
Radca Prawny i Właściciel Kancelarii
“Starannie i rozsądnie obchodzimy się z czasem, a w zestawieniu z przyjętymi wartościami i zasadami działania, skutecznie rozwiązujemy sprawy naszych klientów.”
Masz dla nas sprawę?
Skontaktuj się z nami a my się nią zajmiemy!
58 340 67 76
kontakt@kancelariaseneka.pl

Aktualności dla firm

Kancelaria Seneka dla firm

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami
Kancelaria SENEKA od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą osób prawnych, niezależnie od formy prawnej ich działania, spółek osobowych, majątkowych jak i spółek cywilnych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Zajmujemy się także założeniem i obsługą funkcjonowania stowarzyszeń i fundacji.
Pełne wsparcie dla nowych firm
Rozpoczęcie działalności gospodarczej, czy to w formie jednoosobowej, czy też w formie spółki, jest zadaniem skomplikowanym i wiąże się z koniecznością znajomości licznych przepisów, często niejasnych z różnych dziedzin prawa oraz dopełnieniem wielu formalności. Przyjęcie nieprawidłowej formy prawnej narazić może na niemożność osiągnięcia zamierzonych celów finansowych, a niedopełnienie wymogów formalnych związanych z założeniem firmy skutkować może bezowocnymi próbami rozpoczęcia działalności lub dotkliwymi karami finansowymi.
Profesjonalne rozwiązania dla istniejących firm
W przypadku gdy prowadzimy już własne przedsiębiorstwo codziennie spotykamy się z licznymi zagadnieniami prawnymi w tym różnymi umowami, sprzedażą, świadczeniem usług, zaś podczas funkcjonowania na rynku niejednokrotnie zetkniemy się z kwestiami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawem podatkowym, prawem spółek czy prawem autorskim. Pozostawienie tych zagadnień bez profesjonalnej obsługi prawnej naraża każdego dnia firmę i jej właściciela na niekorzystne konsekwencje prawne, mogące skutkować w ostateczności koniecznością zakończenia prowadzenia dalszej działalności. Dlatego też kwestie prawne należy powierzyć profesjonalistom o bogatym doświadczeniu i dogłębnej wiedzy.

Dlaczego my?

Doskonale rozumiemy potrzeby biznesu, a ze swoim doświadczeniem i wiedzą, wiemy też jak zaradzić wielu problemom, które firmy napotykają na drodze swojego rozwoju. Nasza praca nie tylko rozwiąże pojawiające się problemy, ale także w dużym stopniu pozwoli oszczędzić firmom, możliwych do przewidzenia sytuacji.
1
Zajmujemy się wszelkimi sprawami natury prawnej.
2
Wnosimy do przedsiębiorstwa cenną wiedzę prawną.
3
Pozwalamy uniknąć niektórych zdarzeń i sytuacji prawnych.
4
Czuwamy nad bezpieczeństwem prawnym firmy, jej pracowników i klientów.
Kontakt
KANCELARIA PRAWNICZA SENEKA
ALEXANDER SKRZYPIŃSKI
Adama Mickiewicza 16/8
80-425 Gdańsk, Polska
58 340 67 76 | 790 888 200
kontakt@kancelariaseneka.pl
Zostaw numer.
Oddzwonimy niezwłocznie!
Formularz kontaktowy