UWAGA!!! UDZIELAMY ZDALNEJ POMOCY PRAWNEJ.

☏ Kliknij tutaj aby przejść do formularza kontaktowego ☏

Przygotowanie inwestycji budowlanych

Opis procesu

Przygotowanie inwestycji to proces długotrwały i wielostopniowy. Obejmuje szereg procedur z zakresu zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska oraz wielu aspektów merytorycznych i prawnych związanych z regulacjami innych norm szczególnych. Wymaga zaangażowania interdyscyplinarnych zespołów. M.in. Prawników, architektów projektantów branżowych i konstrukcyjnych. Ukoronowaniem procesu lokalizowania inwestycji jest najczęściej przekazanie miejsca inwestycji wraz z odpowiednimi pozwoleniami i uzgodnieniami uprawniającymi do wejścia na plac budowy.

Zakres usług

Pozyskiwanie terenów pod budowę nieruchomości kubaturowych oraz infrastrukturalnych

Audyt nieruchomości (księgi wieczyste, hipoteki, obciążenia, rejestry gruntów i budynków, ograniczenia zabudowy, imisje)

Przygotowanie nieruchomości do rozpoczęcia budowy

Uzgodnienia i pozwolenia związane z lokowaniem inwestycji

Procedury planistyczne

Postępowanie wieczystoksięgowe

Warunki dopuszczenia do użytkowania

Doświadczenie

Jesteśmy przygotowani do pracy w zespole, który pozwoli inwestorowi lub generalnemu wykonawcy wejść na plac budowy, bez obaw o legalność uzyskanych uzgodnień oraz pozwoleń przy spełnieniu wymagań właściwych dla konkretnego rodzaju inwestycji. W swojej pracy przeprowadziliśmy postępowania, które umożliwiły wybudowanie trzech placówek handlowych (galeria handlowa, sklep wielkopowierzchniowy i średniopowierzchniowy). Przygotowaliśmy do budowy ponad 100 stacji telefonii komórkowych. Część z nich została posadowiona dopiero po uzyskaniu pozytywnego rozstrzygnięcia Naczelnego Sądu Administracyjnego. W każdej z nich, z sukcesem reprezentowaliśmy inwestorów.

UWAGA!!! UDZIELAMY ZDALNEJ POMOCY PRAWNEJ.

Kontakt
KANCELARIA PRAWNA SENEKA
ALEXANDER SKRZYPIŃSKI
Adama Mickiewicza 16/8
80-425 Gdańsk, Polska
Formularz kontaktowy

Jak dojechać?

(kliknij na mapę by przejść do nawigacji)

NAWIGUJ
Facebook
Facebook
Twitter