UWAGA!!! UDZIELAMY ZDALNEJ POMOCY PRAWNEJ.

Kancelaria SENEKA z wykładami w ZNP

  W dniu 18.10.2017r. przedstawiciele Kancelarii SENEKA na zaproszenie Związku Nauczycielstwa Polskiego, wygłosili wykłady z zakresu ochrony konsumentów w przypadku umów zawieranych na odległość, w tym za pośrednictwem akwizytorów, na różnego rodzaju pokazach, prezentacjach czy telefo-nicznie oraz z tematyki zagadnień prawa spadkowego. W trakcie wykładów przedstawiono na co należy zwracać szczególną uwagę podczas tego typu […]

  W dniu 18.10.2017r. przedstawiciele Kancelarii SENEKA na zaproszenie Związku Nauczycielstwa Polskiego, wygłosili wykłady z zakresu ochrony konsumentów w przypadku umów zawieranych na odległość, w tym za pośrednictwem akwizytorów, na różnego rodzaju pokazach, prezentacjach czy telefo-nicznie oraz z tematyki zagadnień prawa spadkowego.

W trakcie wykładów przedstawiono na co należy zwracać szczególną uwagę podczas tego typu prezentacji produktu oraz na praktyczne aspekty możliwości odstąpienia od umów sprzedaży zawartych w ich wyniku.  W części

poświęconej dziedziczeniu przedstawiono  główne regulacje i pojęcia z zakresu polskiego prawa spadkowego, w tym kolejność dziedziczenia, jak prawidłowo sporządzić testament oraz jego rodzaje, a także instytucję zachowku. Słuchacze aktywnie uczestniczyli w wykładach dzieląc się swoimi doświadczeniami i obserwacjami oraz zadając prelegentom bardzo ciekawe pytania.

Za zaproszenie oraz uwagę i aktywne uczestnictwo w przeprowadzonych prelekcjach Zespół Kancelarii Prawnej SENEKA pragnie wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie podziękować !

Facebook
Facebook
Twitter