UWAGA!!! UDZIELAMY ZDALNEJ POMOCY PRAWNEJ.

Rozwody i sprawy rodzinne

Z nami możesz załatwić wiele spraw bez wychodzenia z domu. Jedną z nich jest rozwód. Wybrany przez Ciebie prawnik z Kancelarii. Adwokat lub radca prawny. Kobieta lub mężczyzna pomoże Ci przejść przez każdy rozwód obronną ręką. Możliwe jest to również bez przychodzenia do sądu na rozprawę. Za jednym razem postaramy się załatwić za Ciebie sprawę […]

Z nami możesz załatwić wiele spraw bez wychodzenia z domu. Jedną z nich jest rozwód. Wybrany przez Ciebie prawnik z Kancelarii. Adwokat lub radca prawny. Kobieta lub mężczyzna pomoże Ci przejść przez każdy rozwód obronną ręką. Możliwe jest to również bez przychodzenia do sądu na rozprawę. Za jednym razem postaramy się załatwić za Ciebie sprawę rozwodu, alimentów, opieki nad dzieckiem, kontaktów drugiego rodzica i podziału majątku.

 

 • rozwody
 • alimenty na dziecko i na małżonka
 • rozdzielność majątkowa
 • podział majątku
 • uznanie zagranicznego wyroku rozwodowego
 • negocjacje w sprawie zawarcia porozumienia rodzicielskiego oraz warunków rozwodowych.
 • ustalenie kontaktów z dzieckiem
 • zgoda na wydanie paszportu i wyjazd dziecka za granicę
 • alimenty od dziadków
 • opieka naprzemienna,
 • ograniczenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej
 • zwrot nakładów na majątek wspólny

 

Jesteśmy doświadczonym zespołem prawników. Jedną z wiodących specjalizacji naszej Kancelarii są sprawy rozwodowe oraz inne związane z nimi zagadnienia jak alimenty na dzieci i na małżonka, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi i miejsce ich pobytu.

W województwie Pomorskim działają tylko dwa sądy rozwodowe. W Gdańsku i Słupsku. Kancelaria Seneka reprezentuje naszych klientów w obu sądach od wielu lat.Adwokaci i radcy prawni z naszej Kancelarii posiadają bogate doświadczenie w niezwykle wrażliwych sprawach z zakresu stosunków rodzinnych.
Powierzając nam swoją sprawę, mogą Państwo liczyć na zrozumienie, wsparcie, dyskrecję, maxymalne zaangażowanie, a nade wszystko profesjonalizm. Adwokat rodzinny to specjalista potrzebny każdemu.

Każdy klient naszej Kancelarii ma prawo wyboru Swojego prawnika (m.in. kobiety lub mężczyzny, adwokata albo radcy prawnego).

Pomożemy Ci przejść przez każdy rozwód obronną ręką. Rozwiedziemy Cię z małżonkiem ale i z kredytem hipotecznym, który zaciągnęliście wspólnie na wiele lat. To nie prawda, że nie da się tego zmienić. Jednakże adwokat rodzinny to nie tylko osoba niezbędna do rozwiązywania problemów. Jest także doradcą we wszystkich sprawach dotyczących rodziny. Prawnik od spraw rodzinnych to osoba, która udzieli kompleksowej pomocy w sprawach związanych z problematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego a także stosunków majątkowych w rodzinie np. adopcja, ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa/macierzyństwa, darowizna na rzecz dziecka czy zgoda na wydanie paszportu.
Koszt podstawowej porady prawnej to 300 złotych+VAT. Honorarium za poprowadzenie sprawy przed sądem zależne jest od jej rodzaju i stopnia skomplikowania. Koszt poprowadzenia sprawy rozwodowej zaczyna się od kwoty 2 700 złotych+VAT.

Facebook
Facebook
Twitter